Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaCvikyCviky na břicho

Cviky na břichoCviky na břicho

Pokud potřebujete zhubnou či zpevnit břišní svalstvo, určitě se Vám budou hodit cenné rady, jak správně provádět cviky na břicho. V prvé řadě byste měli pamatovat na to, že cviky na břicho nejsou všelék a je třeba cvičit nejen pravidelně, ale také dodržovat správnou stravu. V opačném případě Vám budou cviky na břicho na nic. To, že každý den cvičíte půl hodiny na břicho je sice skvělé, ale pokud mezičas prokládáte hamburgery, jen těžko budete mít pevné a vyrýsované břicho. Cviky na břicho upřednostní maminky, kterým po porodu zůstalo povislé bříško, ale také osoby, které mají problém s nadváhou a chtějí se zbavit nehezkého pupíku.

Nejoblíbenější cviky na břicho

Mezi vůbec nejoblíbenější cviky na břicho patří sedy lehy. Jedná se o velmi jednoduchý cvik, který je účinný na celou řadu svalů. Provádí se tak, že si lehnete na záda a v koleni skrčíte novy. Dejte si pozor na to, aby jste měli paty přitisknuté k zemi. Ruce dáte za hlavu a přitahujete se směrem ke kolenům. Další velmi oblíbené cviky na břicho jsou zkracovačky či sklapovačky. Zkracovačky jsou podobné sedům lehům, ale s tím rozdílem, že ležíte na zádech a nohy máte pokrčené do pravého úhlu (paty jsou tedy ve vzduchu). Nejlepší cviky na břicho jsou však právě sklapovačky. Natáhnete se na podložce a poté se snažíte ve vzduchu dotknout dlaněmi Vašich chodidel. Pohyb současně provádíte jak rukami směrem k nohám tak naopak. Pokud zmíněné cviky na břicho provedete dobře, nebudete další potřebovat.

Cviky na břicho doma či v posilovně

Mnoho lidí provádí cviky na břicho na speciálních strojích, které jsou k těmto cvikům určené. Cviky na břicho na strojích jsou celkem efektivní, na druhou stranu budete muset sáhnout hluboko do kapsy, protože jsou drahé. Pokud vykonáváte výše uvedené cviky na břicho správně, v zásadě žádný stroj nebudete potřebovat. Pamatujte také na to, že aby se břicho začalo formovat nestačí pouze cviky na břicho, ale hlavně správná strava.

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Cviky na břicho


1