Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaCvikyPilates cviky

Pilates cvikyPilates cviky

Pilates cviky jsou v současné době jedním z nejoblíbenějších druhů cvičení, které praktikují jak vrcholoví sportovci, tak lidé, kteří jsou nějakým způsobem zdravotně indosponovaní. Pilates cviky vznikly ve 20. letech 20. století a jejich autorem je Joseph H. Pilates. Jsou populární po celém světě a to zejména díky naprosté nenáročnosti. Pilates cviky zvládne cvičit úplně každý. Cvičení pro mnoho lidí velkou zábavou a velmi dobře zapadne do jejich stylu života. Pilates cviky slouží ke zpevnění svalů a zvýšení ohebnosti těla. Mimo to působí na psychiku člověka. Osoba, který cvičí pilates dokáže velmi dobře zvládat stres.

Kde můžete pilates cviky cvičit?

Pilates cviky jsou velmi populární zejména proto, že se dají cvičit úplně kdekoliv. Stačí si jednoduše zapnout DVD přehrávač a podívat se na jednotlivé cviky. Ty vždy předcvičuje profesionální cvičitel pilates, který zvládá pilates cviky s naprostou dokonalostí. Pořiďte si pohodlné sportovní oblečení či tepláky a můžete pilates cviky praktikovat doma před televizí. Ideální je cvičit pilates na podložce. Pokud máte čas a chuť, můžete samozřejmě chodit na pilates k profesionální cvičitelce. Zde uvidíte pilates cviky na vlastní kůži a ještě se pobavíte s přáteli, kteří na pilates také docházejí. Pilates cviky se tak mohou stát oblíbenou společenskou událostí.

Co potřebujete na pilates cviky

Jak již bylo uvedeno, stačí si pořídit pohodlné oblečení a podložku. Pilates cviky se však dají cvičit s velmi zajímavými pomůckami. Mnoho lidí cvičí pilates za pomoci kruhu či velkého gymnastického míče Fitballu. Cvičení tak dostane zcela jiný rozměr. Pilates cviky se dají cvičit i s mnoha dalšími pomůckami, z nich je velmi zajímavá například pružná guma, Flex-band. Díky speciálním pomůckám, které nejsou ani příliš drahé je cvičení pilates mnohem zajímavější a bude Vás více bavit.

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Pilates cviky


1