Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaCvikyZkracovačky

ZkracovačkyZkracovačky

Zkracovačky jsou velmi populární cvik na břicho, díky kterému se Vám velmi rychle podaří tyto problémové partie zpevnit. Zkracovačky jsou velmi nenáročné na techniku provedení a jejich výhoda je ta, že na ně nepotřebujete speciální přístroj. Můžete tak cvičit nejen v posilovně na žíněnce, ale také doma na podložce. Zkracovačky cvičí jak vrcholoví sportovci, kteří tento cvik řadí mezi nejdůležitější cviky na břicho vůbec, tak ženy, které se chtějí zbavit bříška, které jim zbylo po těhotenství. Zkracovačky jsou velmi rychlým nástrojem pro krásně tvarované bříško.

Jak správně provádět zkracovačky

Zkracovačky nejsou náročné na techniku provedení a jejich cvičení je velmi snadné. Ideální je cvičit na měkčí podložce či žíněnce. Při provádění cviku na tvrdé zemi Vás mohou bolet záda či hlava z nárazů na pevnou podložku. Zkracovačky se provádějí tak, že se si lehnete na podložku a skrčíte nohy v kolenou do pravého úhlu. Zkracovačky můžete provádět i tak, že si nohy pokrčené do pravého úhlu opřete o židli či nízkou skříňku a nebudete je tak muset držet ve vzduchu. Dáte si ruce podél těla či za hlavu a tahem se snažíte zvednout hlavu až ke kolenům. Zkracovačky se provádí v mnoha opakováních až do doby, kdy Vás začnou břišní svaly náležitě pálit. Poté je dobré přestat a pokračovat za chvíli s další sérií.

Jenom zkracovačky nestačí

Mnoho lidí si myslí, že jsou zkracovačky všelék a zbaví se díky nim břicha během několika týdnů. To je však velmi mylná představa. Pokud se rozhodnete cvičit zkracovačky, měli byste také myslet na to, že je třeba řádně upravit jídelníček a mimo to cvičit i jiné cviky na břicho, jako jsou sedy lehy a podobně. Pokud budete dodržovat zásady správné výživy, pak Vám zkracovačky opravdu pomohou a vy brzy dosáhnete vytoužené „vánočky“. Nezapomeňte zkracovačky cvičit pravidelně.

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Zkracovačky


1