Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaCvikySedy lehy

Sedy lehySedy lehy

Mnoho lidí si velmi přeje zhubnout a vyrýsovat si svou postavu. Pokud i Vy potřebujete dostat nějaké to kilo dolů a zpevnit břicho, nemusíte ani chodit do posilovny. Můžete hubnout a cvičit doma. Skvělým cvikem na hubnutí a posílení břišního svalstva jsou sedy lehy. Jedná se o velmi jednoduchý cvik, který lze kombinovat a posílit tak i svaly, které normálně nejsou zatěžovány. sedy lehy jsou velmi oblíbeným cvikem jak u ženy, tak u mužů. Jedná se o opravdu nenáročný cvik, který můžete praktikovat všude, kde máte jen malý kousek prostoru.

Jak na sedy lehy

Sedy lehy patří k naprostému základu cviků na břicho. Správné provedení cviku zaručí, že Vaše svaly budou mnohem pevnější a nabudou na objemu. Sedy lehy se doporučuje provádět na pevné podložce. Cvik je skutečně velmi jednoduchý. Lehněte si na podložku a nohy skrčte v kolenou. Nohy však nemějte ve vzduchu, ale chodidly se dotýkejte podložky. Sedy lehy se provádí tahem a nikoliv švihem. Dejte si ruce za hlavu a pomalu se zvedejte až ke kolenům a zase zpět. Sedy lehy mají mnoho variací, které pomáhají posílit i nezatížené svaly. Při pohybu nahoru se můžete otáčet trupem do stran a posílit tak svaly na bocích. Sedy lehy je ideální cvičit s osobou, která zatíží Vaše nohy, aby při pohybu byly stále chodidly na zemi. Pokud si na to troufáte, můžete cvičit sedy lehy se zátěží. Vezmete si tedy závaží a vykonáváte pohyb i s ním. Takové sedy lehy jsou mnohem náročnější, než ty obyčejné.

Sedy lehy a počet opakování

Sedy lehy jsou královským cvikem na břicho a vy poznáte efektivitu tohoto cviku již za pár týdnů. Doporučuje se sedy lehy cvičit dvakrát až třikrát do týdne. Co se týče počtu opakování a sérií, ideální je dělat sedy lehy až do té doby, než Vás začnou mírně pálit namáhané svaly. Poté si můžete dát chvíli pauzu a poté přejít na další sérii. Ideální počet sérií nelze stanovit, každý vydrží jiný počet cviků.

Zobrazeno 0-1 inzerátů z 1

Inzeráty - Sedy lehy


Molly, Mdma, Xanax, LSD, Oxycodon, Adderal

[07.08. 2022] - Celá ČR
V textu

Sme profesionálni dodávatelia nasledujúcich produktov. Kokaín, Efedrín, Pesudo-efedrín, Mdma, Pervitin, Heroín, Fentanyl, Amfetamín, Ketamín, Nembutal, Extáza (molly), Kodeín sirup, LSD, Mefedrón, Neurol, Suboxone, Tramadol, Rohypnol, Xanax 2 mg, Ritalin, Adderall, Rivotril 2 mg, Vendal, Oxykodón, Morfín, 4-MEC, ur-114, 5fur-114, AM-2201, 3-MMC (metafedrón), JWH-203, jwh-122, eutylon. Na nákup u nás nie je potrebný žiadny ....

169x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1