Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaCvikyPřednožování ve visu

Přednožování ve visuPřednožování ve visu

Také máte problémy s nadváhou a nedaří se Vám zbavit se přebytečných kilogramů? Nejste sami. Problémy s hubnutím má dnes téměř každý. Pokud jste vyzkoušeli všechny osvědčené způsoby, jako jsou prášky či tablety na hubnutí a nic z toho nepomohlo, měli by jste začít cvičit přednožování ve visu. Jedná se o jeden z nejúčinnějších cviků, který Vám pomůže shodit pár kilo a navíc perfektně vytvaruje břišní svalstvo. Je velmi zvláštní, že je přednožování ve visu velmi opomíjeným cvikem, který hubnoucí osoby zanedbávají. Nutno podotknout, že se jedená o fyzicky náročný cvik a ke správnému provedení přednožování ve visu je třeba trochu praxe. Jde to však zvládnout.

Jak správně cvičit přednožování ve visu

Pokud jste se rozhodli přednožování ve visu cvičit, měli by jste si pořídit žebřiny. Bez nich tento cvik nebudete moci provádět. Žebřiny nejsou drahá záležitost a pokud máte někde u stěny pár centimetrů čtverečních navíc, můžete je tam umístit. Přednožování ve visu se provádí následovně. Oběma rukama se chytnete některé z horních příček žebřin tak, aby vaše tělo viselo (proto také přednožování ve visu). Poté tahem zvedejte natažené nohy tak, aby tvořily s Vašim tělem pravý úhel. Dejte si pozor na to, aby jste při přednožování ve visu nekrčili kolena. Jak již bylo řečeno, tento cvik je relativně náročný na provedení a techniku. Po čase Vám cvičení jistě půjde.

Přednožování ve visu a další cviky

Pokud se rozhodnete cvičit přednožování ve visu, měli by jste zcela jistě začít cvičit i další cviky, které Vám pomohou v rýsování břišních svalů a shazování kil. Přednožování ve visu se dá lehce zkombinovat s sedy lehy či zkracovačkami. Nezapomínejte na to, že samotné cvičení nestačí a pokud chcete zhubnout a mít pevné bříško, musíte také správně jíst. To znamená nepřecpávat se a dodržovat zdravý jídelníček.

Zobrazeno 0-1 inzerátů z 1

Inzeráty - Přednožování ve visu


Hledání půjček peněz mezi jednotlivci

[10.05. 2022] - Moravskoslezský kraj
1001 Kč - 5000 Kč

Hledání půjček peněz mezi jednotlivci Dobrý den pane/paní Jsem poctivá česká fyzická osoba, hospodářský subjekt. Dávám úvěry všem vážným lidem, kteří mě mohou splatit, pokud se cítíte v nouzi nebo v problému s penězi, mám kapitál, který bude použit na poskytování krátkodobých a dlouhodobých individuálních půjček od 30 000 Kč po 5 000 000 Kč ....

19x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1